Zakłady sportowe

Encyklopedia zakładów bukmacherskich

Zakłady na hokej

Zakłady na hokej

W czołówce linii sportowej nowoczesnego bukmachera na pewno znajdzie się hokej, jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Zakładom na mecze hokejowe towarzyszą zazwyczaj bogate spready, a kursy na rozstrzygnięcia statusowych zdarzeń są dość wysokie. Ogólnie rzecz biorąc, hokej jest na drugim miejscu po piłce nożnej, jeśli chodzi o marże zakładów w biurach bukmacherskich skierowanych do graczy CIS, a w mniejszym stopniu do tenisa. Najkorzystniejsze wartości występują w rozgrywkach KHL i NHL.

Wybierając dostawcę zakładów na hokej, zwróć uwagę na jakość sportu w przedmeczu. Większość bukmacherów obejmuje mistrzostwa czołowych lig Rosji, USA i krajów europejskich, a także oferuje zakłady na Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy i Igrzyska Olimpijskie. Istotne jest również zróżnicowanie zasięgu imprezy. Im więcej namiotów bukmacher uwzględnia w meczu hokejowym, tym większe prawdopodobieństwo znalezienia niedocenianych wyników lub zakładów z korzystnymi kursami.

Początkujący gracze są zainteresowani ofertami specjalnymi bukmacherów – bonusem od pierwszej wpłaty, darmowymi zakładami i innymi zachętami. Niektóre firmy bukmacherskie oferują korzystniejsze warunki zakładów na sporty, a w szczególności na hokej – podczas dużych turniejów międzynarodowych (IO, MŚ).

Ważnym aspektem w oczach graczy jest możliwość obstawiania zakładów hokejowych online w czasie rzeczywistym wraz z oglądaniem transmisji na żywo. Gra na żywo jest szczególnie popularna wśród doświadczonych graczy, którzy stosują różne strategie hazardowe i finansowe. Warto również sprawdzić centrum meczowe, które może być używane do porównywania drużyn i przewidywania.

Główne turnieje hokejowe do obstawiania

 • KHL. Najpopularniejszy turniej w Eurazji, w którym biorą udział kluby z Rosji i wielu sąsiednich krajów. Linie bukmacherskie charakteryzują się stosunkowo niskimi marżami i bogatym wyborem marż. Zakłady można zawierać zarówno w zakładach przedmeczowych, in-play, jak i długoterminowych.
 • NHL. Najsilniejsze klubowe mistrzostwa w hokeju. W turnieju biorą udział drużyny z USA i Kanady. Pod względem marży i kursów liga ta jest porównywalna z KHL. Zakłady dostępne są w zakładach domowych i zakładach na żywo. Zakłady długoterminowe na zwycięzców dywizji, konferencji i Pucharu Stanleya można znaleźć w liniach zakładów wszystkich bukmacherów.
 • Puchar Świata. Obok Igrzysk Olimpijskich jest to najbardziej prestiżowy turniej reprezentacji narodowych i odbywa się co roku. Charakteryzuje się stałością wyników: tradycyjnie o medale walczy 5-6 reprezentacji narodowych.

Rodzaje zakładów na hokej

Skład na duży turniej lub mistrzostwa zawiera średnio kilkaset wyników, ale w niektórych BK może przekroczyć tysiąc. Liczba markerów w składzie przedmeczowym jest zawsze większa niż w grze.

Podstawowa oferta obejmuje takie rynki jak:

 • 1X2, P1/P2 i Double Chance. Oznacza zwycięstwo pierwszej lub drugiej drużyny oraz remis.
 • Razem. Reprezentują one liczbę bramek, które zostaną zdobyte w meczu lub w danym okresie czasu. Mogą to być sumy wspólne i zespołowe.
 • Faule. Sztucznie stworzona przewaga jednej drużyny nad drugą w bramkach (lub dopuszczalnym deficycie). Zazwyczaj przedstawiane w postaci dziesiętnej. Niektórzy bukmacherzy mają kursy azjatyckie (ćwiartki).

Doświadczeni obstawiający interesują się nie tylko podstawową markietanką, ale bardziej treścią dodatkowego pokrycia. Wiodące BK oferują zakłady na dokładne wyniki, wyścigi do bramki, wyniki okresowe, parzyste/odds, dublety, hat-tricki, wyniki i sumy za konkretną minutę meczu, markiety łączone. Przy obstawianiu w czasie rzeczywistym wybór wyników nie będzie tak bogaty, ale najpopularniejsze markity na pewno będą obecne w rozkładzie.

Cechy zakładów na hokej

Jeśli zdecydujesz się postawić zakłady online na hokej, zwróć uwagę na analizę przedmeczową. Zakłady w tej dyscyplinie są pod pewnymi względami podobne do zakładów w piłce nożnej i innych sportach drużynowych, ale mają też pewne indywidualne cechy szczególne. W pracy analitycznej takie wskaźniki są ważne:

 • Aktualna pozycja drużyn w tabeli rankingowej (siatka losowania).
 • Statystyki drużyn w sezonie (turnieju).
 • Efektywność gry w przewadze/wieczorny skład/minorytety.
 • Zgranie linii, forma bramkarzy.
 • Liczba zdobytych bramek i przyznanych punktów w mistrzostwach.
 • Sukcesy w meczach u siebie i na wyjeździe.

Jak obstawiać zakłady na hokej online
Pierwszym krokiem dla początkującego gracza jest rejestracja na stronie firmy bukmacherskiej. W niektórych sklepach bukmacherskich możesz postawić zakład na hokej natychmiast po założeniu konta i dokonaniu wpłaty. Inni operatorzy wymagają weryfikacji tożsamości gracza i dopiero po pomyślnym zakończeniu weryfikacji użytkownik będzie mógł dokonać wpłaty i postawić zakład.

Wszyscy bukmacherzy oferują obecnie możliwość dokonania wpłaty za pomocą popularnych instrumentów płatniczych. Najczęściej bukmacherzy dokonują wpłat z kart bankowych i e-portfeli. Inne metody obejmują przelewy mobilne, wpłaty gotówkowe i kryptowaluty. W większości zakładów nowy użytkownik otrzymuje bonus powitalny przy pierwszej wpłacie.

Aby postawić zakład na wynik meczu hokejowego, należy wybrać zdarzenie (lub kilka) w ofercie bukmachera. Klikając na wynik, osoba obstawiająca przesyła go na kupon. Jeden wynik na kuponie zakładu to zakład pojedynczy, kilka wyników to ekspres lub system. Po wpisaniu kwoty i potwierdzeniu zakładu, wystarczy poczekać na zakończenie wydarzenia.

Nasz serwis publikuje zapowiedzi meczów hokejowych wraz z dogłębnymi prognozami ekspertów. Korzystając z tych informacji, możesz obstawiać hokej u bukmacherów dziś i każdego innego dnia: zapowiedzi są umieszczane przed każdą rundą rozgrywek lub fazą turnieju.

Dodaj komentarz