Zakłady sportowe

Encyklopedia zakładów bukmacherskich

Zakłady na tenisa

tennis

Do obstawiania wyników meczów tenisowych nadaje się każde biuro bukmacherskie. Ten popularny sport znajduje się w pierwszej piątce i zazwyczaj jest umieszczany na szczycie przedmeczowego menu. Kursy na tenisa są niższe niż na europejską piłkę nożną i mniej więcej porównywalne z kursami na hokej i koszykówkę. Średnia marża na podstawowych wynikach przedmeczowych wynosi około 5%.

Relacja z rozgrywek jest dość obszerna, ale zależy od statusu wybranego turnieju. Największa liczba marginesów występuje w meczach Wielkiego Szlema lub prestiżowych turniejach ATP i WTA. Zakłady na tenisa in-play charakteryzują się większymi marżami zakładów i słabym wyborem wyników do obstawienia. Najlepszymi bukmacherami w tym aspekcie są 1xBet i Parimatch, które oferują zróżnicowany spread i akceptowalne notowania linii na żywo.

Turnieje tenisowe często pojawiają się w ofertach specjalnych BK. Niektórzy operatorzy ogłaszają wyższe kursy i inne bonusy przy obstawianiu meczów tenisowych. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że rozgrywkom prawie zawsze towarzyszy transmisja na żywo na stronach bukmacherów i dotyczy to nie tylko najpopularniejszych turniejów.

Główne turnieje tenisowe do obstawiania

 • ATP. W turniejach ATP Tour biorą udział zawodowi tenisiści męscy. Zawody o różnym statusie odbywają się przez cały rok, a najważniejszym z nich jest turniej finałowy z udziałem liderów światowego rankingu.
 • WTA. Seria WTA Tour składa się z najbardziej prestiżowych zawodów dla tenisistek. W tej kategorii znajdują się wszystkie popularne turnieje Grand Slam i Masters.
 • US Open. US Open jest jednym z czterech turniejów Wielkiego Szlema rozgrywanych na twardej nawierzchni. Charakteryzuje się bogatym rosterem i dość wysokimi kursami na główne wyniki.
 • Wimbledon. Najbardziej prestiżowe mistrzostwa Wielkiego Szlema rozgrywane na kortach trawiastych. Budzi duże zainteresowanie wśród obstawiających dzięki korzystnym kursom i szerokiej gamie zakładów.

Rodzaje zakładów na tenisa

Zakłady w tenisie mają wiele specyficznych cech wynikających z zasad i formatu gry. Harmonogram imprezy zawsze zawiera wiele namiotów dotyczących wyników segmentów gry, które składają się na mecz: zagrywek i setów. Zakłady na tenisa przyciągają doświadczonych graczy, którzy preferują grę in-play. Specyfika meczu tenisowego pozwala z powodzeniem stosować strategię dogrywania i inne podejścia finansowe.

Oto najpopularniejsze znaki w spreadach zdarzeń:

 • P1/P2. Oznacza wygraną jednego lub drugiego tenisisty w meczu. Remis w tym sporcie jest wykluczony. Zakłady zawierane są zarówno na wynik całego meczu, jak i na zwycięstwo w poszczególnych setach.
 • Liczby całkowite. Liczba gier (segmentów gry, które składają się na set), które będą rozgrywane podczas meczu. Przerwy. Wygrana gra po podaniu przeciwnika. Ten rodzaj zakładów jest szczególnie popularny w trybie Live.
 • Dokładny wynik. Oznacza to obstawianie końcowego wyniku seta lub całego meczu. Zakłady wiążą się z dużym ryzykiem, ale są na ogół przewidywalne.

Im wyższa ranga wydarzenia, tym więcej markietów bukmacher zaoferuje swoim klientom. Tradycyjnie, najlepiej obstawia się mecze w turniejach Wielkiego Szlema.

Cechy zakładów na tenisa

Zakłady bukmacherskie w tej dyscyplinie sportu mogą przynieść wygrane nie tylko zawodowym graczom. Początkujący gracze muszą jednak dokładnie poznać niuanse zakładów tenisowych i nauczyć się analizy przedmeczowej. Oprócz znajomości zasad i „profilu” czołowych graczy (ziemia, twarda, trawa), należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 • Aktualny ranking przeciwników (w tabeli ATP lub WTA).
 • Historia spotkań twarzą w twarz na różnych typach nawierzchni, a także w ramach wybranego turnieju.
 • Wyniki tenisistów w sezonie.
 • Sukces gry na danej powierzchni.
 • Stopień motywacji (poziom prestiżu turnieju).
 • Specyfika procesu treningowego (zmiana trenera, niedawna rehabilitacja po kontuzji itp.).

Jak obstawiać zakłady na tenisa online

Zanim zaczniesz grać u bukmachera musisz zarejestrować się na stronie, a w niektórych przypadkach zweryfikować swoje konto. Zagraniczne firmy bukmacherskie zazwyczaj żądają dokumentów w celu weryfikacji tożsamości przed pierwszą wypłatą. Ale rosyjscy operatorzy przeprowadzają identyfikację natychmiast po założeniu konta przez klienta. Kiedy procedury formalne zostaną zakończone, użytkownik może wpłacić depozyt na konto gry, otrzymać bonus powitalny i rozpocząć grę. Do dokonania wpłaty nadają się karty bankowe, portfele elektroniczne i kryptowalutowe, systemy bankowości internetowej, terminale i przelewy mobilne.

Aby postawić zakład na wynik meczu tenisowego, wybierz wydarzenie w linii przedmeczowej lub w sekcji Na żywo. Klikając na kurs danego wyniku, gracz przesyła zakład na kupon i może postawić pojedynczy zakład. Jeśli dwa lub więcej wyników zostanie dodanych do kuponu zakładów, możliwe jest stworzenie parlay lub systemu. Następnie należy wpisać kwotę i kliknąć przycisk Zatwierdź.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na sukces w zakładach bukmacherskich, skorzystaj z rad doświadczonych ekspertów w dziedzinie tenisa. Strona lodolamacze.info regularnie publikuje darmowe prognozy i polecane zakłady tenisowe na dziś – przed turniejem i w trakcie rozgrywek.

Dodaj komentarz